درباره ما

فروش ویژه

  • All
  • آپارتمان آنتالیا
  • آپارتمان ارزان استانبول
  • اقامت ترکیه
  • باهجه شهیر
  • خرید آپارتمان ارزان
  • خرید اقساطی ترکیه
  • خرید ملک
load more hold SHIFT key to load all load all

درباره ما :                                                                                                                            

 

سایت www.emlak.ir  بعنوان پل ارتباطی بازار املاک ، سرمایه گذاری و تجارت ترکیه با علاقه مندان فارسی زبان و با هدف معرفی منابع معتمد به متقاضیان خرید املاک، سرمایه گذاری ، زندگی و کار در ترکیه از سال 1390 شمسی اقدام به اطلاع رسانی و ارائه خدمات به عزیزان فارسی زبان کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان نمود.

 این سایت در حال حاضر بعنوان رسانه فارسی شرکت مشاوره رز  با اخذ مجوز رسمی از اتاق بازرگانی استانبول در حال سرویس دهی به ایرانیان است . rose danismanlikKk

در این 5 سال تمام تلاش ما بر این اساس استوار بوده که بدور از سیاستهای تجاری و ترفندهای جذب و بازاریابی، همچون یک منبع رفرنس معتبر، آمار و اطلاعات قابل استناد در اختیار کاربران مشتاق قراردهیم زیرا بر این اعتقاد هستیم که آمار و اطلاعات صحیح و دقیق، مهمترین فاکتور درموفقیت یک مهاجرت یا سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد .

 

در ترکیه نیز بیشترین کمک ما پشتیبانی حقوقی قراردادهای خرید ملک، ثبت شرکت و قراردادهای تجاری میباشد.

 

ما معتقد هستیم وظیفه یک مشاور در درجه اول ارایه اطلاعات کامل در مورد فعالیت های مورد نظر متقاضی میباشد نه ترغیب متقاضی به کار مورد نظر مشاور .

 

فارغ از اینکه شما از چه شرکتی خرید یا معامله میکنید، همراهی و پشتیبانی حقوقی خریدار زمان عقد قرارداد و زمان پرداخت مبلغ و دریافت تضمین، جزو خدمات ما می باشد .

 

در شهر استانبول و آنتالیا    وظیفه ارائه مشاوره و کنترل مدارک ثبتی ملک و سوابق فروشنده ، بعهده کارشناس زبده و با تجربه شرکت رز بوده  و یک خرید امن و مطمئن را برای شما تضمین خواهد کرد.

 

 ما،  كيفيت، كسب اعتماد و رضايت مشتری را از اصول اوليه كسب و كار خود می دانیم . 

 

در صورت خرید از پروژه ها و املاک معرفی شده توسط این مجموعه ، علاوه بر اینکه خدمات مشاوره ما رایگان خواهد بود ، انجام مراحل اداری دريافت سند، اخذ اقامت و خدمات پس از فروش نظیر اجاره ملك ،فروش مجدد، مبله کردن و دکوراسیون داخلی ، تعميرات و ... نیز توسط ما انجام میگیرد.

لینک کانال تلگرام  :   https://telegram.me/rosecompany

آدرس دفاتر  مشاوره  شرکت  در استانبول ، آنتالیا و ازمیر در این لینک  ( کلیک کنید ) :

 

وبسایت  رسمی شرکت مشاوره  رز  :                           www.rosedanismanlik.com  

  

  آدرس ما