سایت www.emlak.ir  بعنوان پل ارتباطی بازار املاک ، سرمایه گذاری و تجارت ترکیه با علاقه مندان فارسی زبان و با هدف معرفی منابع معتمد به متقاضیان خرید املاک، سرمایه گذاری ، زندگی و کار در ترکیه از سال 1390 شمسی اقدام به اطلاع رسانی و ارائه خدمات به عزیزان فارسی زبان کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان نمود.

 این سایت در حال حاضر بعنوان رسانه فارسی شرکت مشاوره رز  با اخذ مجوز رسمی از اتاق بازرگانی استانبول در حال سرویس دهی به ایرانیان است . rose danismanlikKk

در این 5 سال تمام تلاش ما بر این اساس استوار بوده که بدور از سیاستهای تجاری و ترفندهای جذب و بازاریابی، همچون یک منبع رفرنس معتبر، آمار و اطلاعات قابل استناد در اختیار کاربران مشتاق قراردهیم زیرا بر این اعتقاد هستیم که آمار و اطلاعات صحیح و دقیق، مهمترین فاکتور درموفقیت یک مهاجرت یا سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد .

در ترکیه نیز بیشترین کمک ما پشتیبانی حقوقی قراردادهای خرید ملک، ثبت شرکت و قراردادهای تجاری میباشد.

ما معتقد هستیم وظیفه یک مشاور در درجه اول ارایه اطلاعات کامل در مورد خواسته های مورد نظر متقاضی میباشد نه ترغیب متقاضی به کار مورد نظر مشاور .

 فارغ از اینکه شما از چه شرکتی خرید یا معامله میکنید، همراهی و پشتیبانی حقوقی خریدار زمان عقد قرارداد و زمان پرداخت مبلغ و دریافت تضمین، جزو خدمات ما می باشد .

 در شهر استانبول و آنتالیا    وظیفه ارائه مشاوره و کنترل مدارک ثبتی ملک در ترکیه و اسناد مالکیت فروشنده ، پایانکار یا برگ اسکان دریافتی از شهرداری و دهها نقطه ظریف که ریسک خرید خانه در ترکیه را پایین میاورد،  بعهده کارشناس زبده و با تجربه شرکت مشاوره رز بوده  و یک خرید امن و مطمئن را برای شما تضمین خواهد کرد.

  ما،  كيفيت، كسب اعتماد و رضايت مشتری را از اصول اوليه كسب و كار خود می دانیم .

 لینک معرفی شرکت رز در تلوزیون کشور ترکیه  :  https://www.aparat.com/v/Ew7tV

در صورت خرید از پروژه ها و املاک معرفی شده توسط این مجموعه ، علاوه بر اینکه خدمات مشاوره ما رایگان خواهد بود ، انجام مراحل اداری دريافت سند ملکی در ترکیه ، اخذ اقامت ترکیه و خدمات پس از فروش نظیر اجاره ملك  در ترکیه ،فروش مجدد، مبله کردن و دکوراسیون داخلی ، تعميرات و … نیز توسط ما انجام میگیرد.

لینک کانال تلگرام  :   https://telegram.me/rosecompany

آدرس دفاتر  مشاوره  شرکت  در استانبول ، آنتالیا و ازمیر در این لینک  ( کلیک کنید ) :

وبسایت  رسمی شرکت مشاوره  رز  :                           www.rosedanismanlik.com